SVĚTELNÁ TERAPIE TĚLA

AKTIVACE SVĚTELNÝCH KÓDŮ DUŠE


PŘI SVĚTELNÉ TERAPII TĚLA je mým úkolem aktivovat z vašich Akášických záznamů duše přes světelné průvodce vše, co potřebujete zharmonizovat a zaktivovat pro uzdravování ve vašem těle, duši i vaší cestě duše.

Pro objednání pište prosím pouze zprávy a v nich, zda chcete termín do Pardubic, Třebíče nebo Žďáru nad Sázavou. Vzhledem k mé celodenní pracovní vytíženosti se plně věnuji objednaným klientům a nemohu zvedat telefony.

Na vaši sms odpovím co nejdříve, jak jen to bude možné ve volné chvilce mezi objednanými klienty.

Děkuji za pochopení a těším se na vás, s láskou Sarah.

CENÍK platný od 1.1.2022 :

DO ZPRÁVY pro objednání mi prosím napište:

1.Vyberte si prosím kolik si přejete pro sebe celkově vyhradit mého času:

30 min ......500 Kč

60 min.....1000 Kč

90 min.....1500 Kč

120 min....2000 Kč

2.Zda chcete termín setkání v Padubicích,Třebíči nebo Žďáru nad Sázavou přibližně vyhovující čas začátku pro vás

 
1. ENERGETICKÁ DOTEKOVÁ LÁZEŇ TĚLA A DUŠE

Harmonizace těla a duše v božském energetickém proudu lásky a světla s aktivací osobních světelných kódů duše.

(obsahuje světelnou terapii dotekem a osobní světelný kód pro domácí harmonizaci, klient leží po dobu terapie v oblečení na lehátku)

Tato terapie dotekem aktivuje váš energetický systém a vyvolá tím spuštění léčení vašeho těla i duše, pomůže vám odstranit bloky čaker, zaktivuje ozdravný proces těla, duše i cesty vaší duše.

Probíhá bez mluvení, klient leží na lehátku v oblečení, nejdříve se vzájemně propojíme světelným paprskem, který stvoří ochranný kruh, je aktivována vaše srdeční čakra i životní energie k přijímání, pak už přichází na řadu samotný proces kdy světelní průvodci použijí moje ruce jako průchozí bod veškerého předávání božské energie se světelnými kódy duše.

Kolem vašeho těla se nejdříve utvoří světelný harmonizační kruh a z něj kužel božského světla stvořený průvodci světla, poté nastává harmonizace světelnými kódy Melchizedeka, které stvoří a zaktivují skrze vaše Akášické záznamy váš osobní světelný kód duše pro léčení v tomto přítomném okamžiku.

Moje já se stává po celou dobu průvodcem - propojovacím světelným kanálem pro spojení božské energie a vaší duše, těla a čaker.

Po celou dobu probíhá v těle proces aktivace vašich osobních léčivých energetických kódů, které díky pomoci božského světla rozpouští bloky a nerovnováhu ve všech čakrách v těle i duši a vaší cestě duše ve vašem životě.

Duše si sama vybírá, co přesně potřebuje právě teď poléčit ve svém těle, čakrách i knize osudu i Akášických záznamech.

Touto energetickou lázní je nastartován samoléčebný proces vaší duše i těla pro zlepšení vaší cesty duše. Je vlastně takovou nabíječkou od zdroje pro váš imunitní systém těla i životní energii ve vaší cestě duše.

Po ukončení energetické dotekové lázně vám stvořím osobní světelný kód A VEPÍŠU DO AURY K DALŠÍMU LÉČENÍ CESTY DUŠE.

Jako doplněk se dá na domácí použití využít svíčka s osobními světelnými kódy, harmonizační světelná esence srdce, energetický obraz či mandala, vše stvořeno dle data narození a tématu vaší duše.

Těším se na vás, s láskou Sarah


2.  SVĚTELNÉ DOTEKY SRDCE A DUŠE

Doteková terapie

( v současnosti neposkytuji ve Žďáru nad sázavou)

TERAPIE obsahuje něžné doteky těla, které si vede a určuje zcela vaše duše, jejich intenzitu i směr.

Vše se děje skrze moje ruce - dlaně, kdy se tak propojuji přes vaši srdeční čakru do vaší duše i vašich Akášických záznamů a skrze energii světelných průvodců probíhá léčivý proces vaší duše dotekem těla.

Moje já se nachází po celou dobu masáže v meditačním stavu, v energetickém proudu božské lásky a skrze světelné průvodce je do vašeho těla vkládána aktivační a harmonizační energie, která dotekem těla propojí léčivé kódy do vaší duše i srdeční čakry.

Laskavé doteky otevírají ve vašem těle proces hojení skrze božskou lásku, dochází k „rozláskování“ všeho minulého, co jakkoliv zanechalo negativní stopy ve vaší buněčné tkáni těla či otisk v duši. Aktivací světelných kódů duše do vašeho těla vchází energie, jako když se v každé buňce vašeho těla aktivuje rozkvétání lotosového květu, který ač zažil náročnou cestu z temného bahna na světlo, znovu aktivuje svoje zázračné světlo i životní sílu.

V bezpečné náruči laskavých doteků se vaše tělo i duše ocitne v proudu božské lásky, která rozpustí co má být rozpuštěno a zaktivuje novou aktivní vibraci pro vaše životní poslání, pro váš život i vaši cestu duše. Tělo zaktivuje novou životní energii, která vám pomůže žít váš život více naplno, mít znovu chuť tvořit a plnit své úkoly i sny.

Vědomý laskavý dotek je to nejdůležitější a nejcennější, co můžete vašemu tělu dopřát, aby se spojilo harmonicky se svojí prapůvodní léčivou silou a tím tou správnou a nejjednodušší cestou vaší duše.


Těším se na vás, s láskou Sarah.