SVĚTELNÁ TERAPIE DUŠE

Channeling světelných průvodců duše s léčením vaší cesty duše


Pracuji přes energii vašich světelných průvodců duše, kteří mi umožňují vstoupit do vaší současné knihy osudu i do všech vašich Akášických záznamů a předávat vám všechny informace i léčení pro vaší cestu duše.

Pro objednání či zaslání otázky pište prosím pouze zprávy. Vzhledem k mé celodenní pracovní vytíženosti se plně věnuji objednaným klientům a nemohu zvedat telefony nebo poslouchat hlasové zprávy.

Na vaši sms odpovím co nejdříve, jak jen to bude možné ve volné chvilce mezi objednanými klienty.

Děkuji za pochopení a těším se na vás, s láskou Sarah.

CENÍK platný od 1.1.2022 :

DO ZPRÁVY pro objednání mi prosím napište:

1.Vyberte si prosím kolik si přejete pro sebe celkově vyhradit mého času:

30 min ......500 Kč

60 min.....1000 Kč

90 min.....1500 Kč

120 min....2000 Kč

2.Zda chcete termín na osobní setkání v Padubicích,Třebíči nebo Žďáru nad Sázavou nebo telefonicky a přibližně vyhovující čas začátku pro vás

 

NABÍDKA SLUŽEB:

OSOBNÍ VÝKLAD 

Pro objednání mi napište zprávu, zda chcete termín do Pardubic,Třebíče nebo Žďáru nad Sázavou. V odpovědi vám zašlu nejbližší volné termíny.

TELEFONICKÝ VÝKLAD

Pro objednání mi napište zprávu, že chcete objednat telefonický výklad. V odpovědi vám zašlu nejbližší volné termíny. Ve vámi vybraném termínu vám zavolám - hovor neplatíte, platíte pouze cenu výkladu.

Platba probíhá po skončení hovoru –zasílám sms s č.ú. a částkou k zaplacení, splatnost je 24 hodin od výkladu.

 

RYCHLÁ ODPOVĚĎ - jedna otázka za 100 Kč

Tato možnost je k rychlému objasnění nějakého vašeho dotazu - při této možnosti neprobíhá léčení situace průvodci duše, tak jako u osobního nebo telefonického výkladu, jedná se pouze o odpověď.

Do vaší zprávy napište konkrétní otázku a křestní jména s daty narození vás i osob spojených s otázkou.

Zašlu vám info o ceně dle počtu otázek a č.ú., platba je předem na účet.

Na otázku odpovídám maximálně do pěti pracovních dnů.

 

NOVINKA- ROZBOR SITUACÍ,ODPOVĚĎ NA OTÁZKU A VÝKLAD NAHRÁVKOU...cena je ZA KAŽDOU OTÁZKU 100 KČ,

PŘI VYŠŠÍM ČASE NEŽ 10 MIN na jednu odpověď je cena  DLE KOMPLETNÍHO ČASU CELÉ NAHRÁVKY TAK JAKO CENÍK PŘI OSOBNÍM A TEFONNÍM VÝKLADU

Pokud potřebujete rozebrat nějaké vaše situace a zároveň dostat rady jak vše řešit a nepotřebujete osobní či telefonní kontakt nebo nechcete čekat na volný termín, je tato služba právě pro vás.

 Při této možnosti (při nahrávce) probíhá léčení situace světelnými průvodci duše skrze můj hlas, tak jako u osobního nebo telefonického výkladu.

Do vaší zprávy napište stručně POPIS SITUACE,konkrétní otázky co vás zajímá a křestní jména s daty narození vás i osob spojených s otázkou.

Připojte i poznámku zda chcete i čakrový rozbor-vzkazy světelných průvodců duše.

a nahrávku posílám na watsap,mesenger nebo na email.

Po zpracování vám zašlu č.ú., platba je na účet.

 Výklad posílám maximálně do pěti pracovních dnů,ale vždy mají přednost objednaní klenti,takže otázky zpracovávám popořadě,postupně dle mých časových možností.

 

INDIVIDUÁLNÍ  SVĚTELNÁ MEDITACE - s názvem SVĚTELNÁ CESTA DUŠE A ŠŤASTNÉHO SRDCE

s AUTENTICKOU nahrávkou osobní meditace a energetickým zvukovým světelným kódem pro domácí léčení

 

bez předchozí diagnostiky channelingem

individuální 990 kč nebo partnerská 1470 Kč /časově 30 min  bez předchozí diagnostiky channelingem

 

s předchozí diagnostikou channelingem průvodců duše
 
individuální 1490 kč nebo partnerská cena 1970 Kč / časově  do 30 min diagnostika a 30 min meditace s diagnostikou channelingem průvodců duše pro téma meditace

 

NOVINKA- NAHRÁVKA osobní meditace pro léčení vaší cesty duše stvořena BEZ VAŠÍ PŘÍTOMNOSTI.

cena individuální 990 kč a partnerské 1470 Kč

          

Platba je předem na účet, nahrávku zasílám max.do 14 dnů od vašeho zadání na watsap,mesenger, meil, ulož.o atd

Zašlete mi zprávu s vašim datumem narození,jménem a tématem,které chcete skrze meditaci léčit.Jak terapie probíhá:

 
1. SVĚTELNÁ TERAPIE DUŠE - cesta léčení duše i těla skrze CHANNELING SVĚTELNÝCH PRŮVODCŮ DUŠE

je určena pro všechny:

Kteří hledají nový směr a pomoc ve svém životě

*Pro všechny - CO SE ROZHODLI ZMĚNIT NĚCO VE SVÉM ŽIVOTĚ K LEPŠÍMU... a potřebují rozsvítit svoji cestu duše, svůj život a potřebují odpovědi na své otázky a nebo najít znovu svůj směr.

*NEJDŘÍVE se SPOLEČNĚ energeticky propojíme skrze srdeční čakru, a jakmile dostanu přes channeling svolení vaší duše, můžeme se přes AUTOMATICKOU KRESBU a CHANELING VAŠICH DEVÍTI SVĚTELNÝCH PRŮVODCŮ podívat na hlavní příčiny potíží ve vašem životě.

Světelní průvodci mě vedou PŘES AUTOMATICKOU kresbu barevnými pastelkami diagnostikou čaker, vztahů i konkrétních problémů, až k příčinám vašich potíží v současnosti nebo minulosti či v minulých životech

To, co vás tíží a momentálně trápí, vnímám A ČTU Z VAŠÍ knihy osudu skrze vaše průvodce duše, snímám a čtu a předávám vše, co je právě třeba

*PŘI VÝKLADU-CHANNELINGU SE STÁVÁM MÉDIEM a Světelní průvodci používají můj hlas a tím skrze slova vám sdělí vše, co máte v daný okamžik slyšet a vědět

*Všechny informace se vám nahrávají do místa pod srdeční čakrou a postupně vám budou chodit zpět do vědomí, vždy když budete informaci potřebovat ve vašem životě, takže nic nezapomenete, i když při každém výkladu dostanete spousty informací i rad do dalšího života.

Mým úkolem je i vysvětlit vám kdo jsou a odkud pocházejí světelní průvodci duše i naučit vás s nimi komunikovat.

Při prvním našem setkání vám i vysvětlím odkud pochází vaše duše, co je jejím plánem a jak vzniká plán duše - kniha osudu, vaše datum narození i křestní jméno

*Díky energii božského světla se přes srdeční čakru napojíme na božskou světelnou energii a postupně necháme přicházet léčení i všechny informace, na které jste v daný okamžik připraveni a které vám pomohou otevřít vaše srdce i duši k léčení tak,aby jste si uvědomili a pochopili příčiny toho, co jste prožili i toho, čím procházíte právě teď… harmonizace a léčení probíhá skrze uvědomění.

*Informace přicházejí i z minulých životů a pomáhají vám osvětlit, jaký úkol si vaše duše zadala v tomto životě a proč, nebo osvětlit příčiny neshod mezi vámi a někým, jiným. Pokud tato příčina pochází již z minulých životů, léčení vstupuje vaší duší přes současný život až do minulých životů až do zrození duše.

Všechno to, co přichází v podobě informací a vzkazů je vždy individuální a jedinečné a mým úkolem je pravdivě a úplně - vše, k čemu dostanu svolení, předat k vám, aby mohlo dojít k odpovědím na otázky - k pochopení - k přijetí, aby posléze mohlo nastat uzdravování srdce, duše i celého života.

Rady průvodců obsahují i rady čím a jak vše léčit dál doma v soukromí a životě

 *Světelní průvodci vám vždy předají informace kudy vede ta nejjednodušší cesta vašeho osudu i léčení k ní a dál je na každém z vás, jak s nimi naložíte a zda si tuto cestu vyberete a nebo i přes tyto informace zvolíte jinou, složitější cestu a nebo, zda budete dál pokračovat v práci na sobě jakkoliv jinak.

*Kniha osudu obsahuje u každé situace více možností, od nejjednodušší až po nejsložitější, je jako cesta a při každém možném rozcestí jsou směrovky do dalších možností. Průvodci vám vyberou tu nejsnazší bez utrpení a bolesti, ale zda ji nakonec použijete je jen na vaší svobodné vůli.

Pokud opravdu chcete něco změnit, jsem tu pro vás a pomáhám vám po dobu, jak je třeba, postupně přes energii vašich světelných průvodců duše měnit váš život k lepšímu.

 

2. SVĚTELNÁ TERAPIE DUŠE

 INDIVIDUÁLNÍ  SVĚTELNÁ MEDITACE - SVĚTELNÁ CESTA DUŠE a ŠŤASTNÉ SRDCE

s AUTENTICKOU nahrávkou osobní meditace a osobním  energetickám světelným kódem

                                       

Osobní světelná meditace je jedinečná forma světelné terapie duše, dochází při ní k aktivaci světelných kódů a léčení vaší cesty duše a tím i vašich životních témat.

Je vhodná jako doplněk channelingu vašich průvodců duše, jako hlubší forma prosvětlení duše světelnou energií a světelnými kódy pro váš další vývoj i vaši cestu duše.

Před meditací nejdřív naladíme spolu témata léčení vaší cesty duše, dle vašeho přání a potřeb.

Případně použijeme pomocnou diagnostiku channelingem světelných průvodců a ti vám vyhledají témata léčení vaší cesty duše, která právě teď potřebujete léčit.

Při meditaci klient leží nebo sedí dle toho, jak kdo potřebuje.

Moje já se stává už od první chvíle našeho sladění "médiem" mezi vámi a vašimi devíti světelnými průvodci.

Po propojení srdeční čakrou vás můj meditační hlas provede světelným léčením.

Postupně se aktivují vaše světelné kódy duše, které vám po spojení s božskou energií stvoří osobní světelný bezpečný kruh, ve kterém se zaktivuje vibrační energie božství, která provede vaši duši hlubokým spojením se svojí podstatou, se svým božstvím, nejvyšší vibrací lásky.

Duše v tomto okamžiku přijímá informace i léčení světelných průvodců.

Po návratu "do reálného života "pocítíte postupně vyladění vaší duše, vás jako člověka i vašich témat v životě.

Světelná energie i světelné kódy duše budou postupně ve vás pracovat a vstupovat kdy bude třeba i do vašeho vědomí, aby jste světelné léčení uměli automaticky použít na vaší cestě duše a života a tím i postupně odstraňovali rušivé vibrace, bloky, překážky na vaší cestě duše.

Postupně vás i vaši duši světelní průvodci budou vylaďovat na vyšší frekvenci a tím může postupně dojít ke zkvalitnění a zjednodušení vaší cesty duše i vašeho osobního života.

Léčení probíhá ve vašem světelném chrámu duše a srdce, v těle i ve všch vašich Akášických záznamech.

Meditace se tvoří vždy přímo v přítomném okamžiku, božskou energií světelných průvodců jen pro vás a potřebu vaší duše.

Při vaší osobní světelné meditaci vám stvořím autentickou nahrávku meditace, kterou vám připravím na watsap,mesenger,meil nebo Ulož.to a do týdne zašlu přístup a heslo k vyzvednutí a stažení pro vaše další domácí léčení.

Při meditaci vám také stvořím osobní světelný energetický kód duše pro další domácí léčení, který si odnesete domů ve své auře

 

PARTNERSKÁ SVĚTELNÁ MEDITACE - s názvem SVĚTELNÁ CESTA DUŠE pro ŠŤASTNÁ SRDCE

s AUTENTICKOU nahrávkou partnerské meditace a partnerským světelným kódem

 

Tato světelná terapie duše formou partnerské meditace je vhodná pro páry, které chtějí svoje společná témata jakkoliv posílit, prosvítit, poléčit, pořešit...

Při světelné meditaci může pár sedět, ležet, být propojen srdečníma čakrama skrze ruce - dlaně či opřením zády o sebe.

Meditace probíhá stejně jako osobní, jen nejdříve najdeme témata, která jako partneři potřebujete a chcete společně poléčit a pak už následuje proces světelného léčení v meditačním propojení vašich duší a srdcí ve vašem společném světelném chrámu duše.

U partnerské světelné terapie je vždy třeba UVĚDOMĚNÍ SVOBODNÉ VOLBY OBOU ZÚČASTNĚNÝCH, což v praxi znamená, že oba partneři přicházejí svobodně - dobrovolně, ze své vlastní vůle a přijímají otevřené léčení jejich společných témat, případně chtějí zvýšit svoji společnou vibraci lásky a štěstí mezi nimi.

Prosím uvědomte si, že v žádném případě partnerské léčení nemůže zafungovat, pokud partneři přicházejí na léčení z důvodu vyhovět svému protějšku a nebo z pocitu, že musí, protože neumí říct ne.

Při vaší partnerské světelné meditaci vám stvořím autentickou nahrávku meditace, kterou vám připravím na Ulož.to a do týdne zašlu přístup a heslo k vyzvednutí a stažení pro vaše další domácí léčení.

Při meditaci vám také stvořím osobní partnerský světelný kód duše pro další domácí léčení, který si odnesete domů v auře

 

 TVOŘENÍ OSOBNÍ MEDITACE NA DÁLKU-BEZ VAŠÍ PŘÍTOMNOSTI probíhá  přibližně do 14 dnů od vašeho zadání

 ale vždy čekám na svolení vaší duše a pokyn k vytvoření meditace pro vás přímo na míru pro léčení vašich témat života.

Po stvoření zasílám nahrávku na  watsap,mesenger,meil nebo Ulož.to

 

 

 
Těším se na vás, 

s láskou Sarah