NA ZASVĚCENÍ ENERGIÍ "SAINT GERMAINA A FIALOVÉHO PLAMENE"

 

Zasvěcení se provádí individuálně, přibližně 1 hod,termíny si můžete zvolit dle svých potřeb...podrobnosti v sekci zasvěcování.... nebo Vám ráda dotazy odpovím přes email, nebo facebok.

ZASVĚCENÍ DO ENERGIE SAINT GERMAINA a fialového plamene 1+1 zdarma

ZASVĚCENÍ PROBÍHÁ VŽDY INDIVIDUÁLNĚ ( OSOBNĚ nebo NA DÁLKU )

 -TERMÍN JE MOŽNÉ SI DOMLUVIT DLE VAŠICH POTŘEB....

CENA ZASVĚCENÍ celkem...........600 KČ+ možnost zasvěcení do Kristova srdce..cena komplet 900.-

( zvýhodněná cena zasvěcení..... současně Saint Germaina a Fialového plamene...600 Kč možnost zasvěcení do Kristova srdce..cena komplet 900.-

 

 

Saint Germain je jedním z nanebevzatých mistrů.

Nanebevzatý mistr Saint Germain má se svojí energií schopnost transformovat a měnit. Ať se už jedná o nízké emoce, stavy vědomí nebo negativní myšlenky.

Tímto zasvěcením se napojíte přímo na energii Saint Germaina, díky čemuž vám budou od něj přicházet čistější a věcnější informace. Navíc budete moci se Saint Germainem cíleně pracovat na svém duchovím postupu. Budete se s ním moci radit a nacházet u něj pomoc.

I když možná máte zasvěcení do Saint Germaina jako součást jiného zasvěcení např. Shambally, tak samostatné zasvěcení do energie Saint Germaina mnohonásobně zesílí jeho účinky a sílu při vaší ochraně, čištění i práci na sobě ....

Vhodným spojením tohoto zasvěcení je zasvěcení do Fialového plamene .

 

FIALOVÝ PLAMEN

 

ZASVĚCENÍ PROBÍHÁ VŽDY INDIVIDUÁLNĚ ( OSOBNĚ nebo NA DÁLKU )
-TERMÍN JE MOŽNÉ SI DOMLUVIT DLE VAŠICH POTŘEB....

 

CENA ZASVĚCENÍ...........600 Kč možnost zasvěcení do Kristova srdce..cena komplet 900.-

( zvýhodněná cena zasvěcení .... současně Saint Germaina a Fialového plamene...600 Kč )možnost zasvěcení do Kristova srdce..cena komplet 900.-

 

 

 

Samostatné zasvěcení do Fialového plamene Saint Germaina zesílí jeho účinky i sílu. Fialová barva je barvou Universa a sedmé (duchovní) čakry, jež slouží jako naše napojení na Vesmír a vesmírnou energii, která je pro život nezbytná.

Pokud je průtok energie v čakrách zablokován, hrozí syndrom vyhoření (vyčerpání) či jiné nemoci. I s tímto vám Fialový plamen mimo jiné pomůže. Jeho použití je velice jednoduché a nemusíte si pamatovat ani žádné symboly, celé léčení obstará Saint Germain a vaše Vyšší Já.

Energie Fialového plamene je jednou z nejsilnějších a nejočistnějších energií, které byly lidstvu zatím zpřístupněny díky zvyšujícím se vibrací celé planety. Fialový plamen léčení a transformace je velikým darem Universa lidstvu a je obrovským rozšířením možnosti léčit. Fialovým plamenem se dá čistit úplně cokoliv a kdokoliv. Např. vyrovnání karmy jednoho minulého života může trvat jen šest měsíců.Používá se na ochranu,očištu, harmonizaci vztahů, čištění minulosti,přítomnosti i budoucnosti.