ANDĚLSKÁ DUHOVÁ TERAPIE - CESTA LÉČENÍ TĚLA A DUŠE SKRZE LOTOSOVÉHO SRDCE

" NEMUSÍTE BÝT SKVĚLÍ, ABY JSTE ZAČALI...ALE MUSÍTE ZAČÍT, ABY JSTE BYLI SKVĚLÍ !!! "

CENÍK:

 

 1 hod .............................600 Kč

 

 

 

Jak terapie probíhá:

 

ANDĚLSKÁ DUHOVÁ TERAPIE - cesta léčení těla a duše skrze lotosové srdce je určena pro všechny - kteří hledají nový směr a pomoc ve svém životě, pro všechny -  CO SE ROZHODLI ZMĚNIT NĚCO VE SVÉM ŽIVOTĚ K LEPŠÍMU...

NEJDŘÍVE  se SPOLEČNĚ energeticky propojíme energií lotosového srdce-skrze srdeční čakru a jakmile dostanu přes andělský chaneling svolení vaší duše,můžeme se přes AUTOMATICKOU KRESBU a ANDĚLSKÝ CHANELING VAŠICH PRŮVODCŮ PODÍVAT NA hlavní příčiny potíží ve vašem životě.

DUHOVÁ CESTA mě vede kresbou barevnými pastelkami přes diagnostiku čaker, vztahů i konkrétních problémů, až k příčinám, které budou potřeba odstraňovat postupně tak, jako se loupe cibulka  - slupka za slupkou..

To, co vás tíží a momentálně trápí, vnímám A ČTU Z VAŠÍ DUŠE,SRDEČNÍ ČAKRY i z barevné energie krystalů, ze kterých snímám a čtu vše, co je právě třeba..

 

V okamžiku, kdy se naše energie dostatečně sladí a VY A VAŠE DUŠE MI TO DOVOLÍ, mohu začít číst informace z vaší aury, které přicházejí od vašich andělských ochránců, kteří přicházejí spolu s vámi, a od dalších krásných bytostí v podobě andělů, jednorožců a víl. Díky energii ŠANGRILA se přes srdeční čakru napojíme na duhovou andělskou energii  a postupně necháme přicházet všechny informace, na které jste v daný okamžik připraveni a které vám pomohou otevřít vaše srdce k léčení tak, aby jste pochopili příčiny toho, co jste prožili i toho, čím procházíte právě teď....

Informace přicházejí často i z minulých životů a pomáhají nám osvětlit, jaký úkol si naše duše zadala v tomto životě a proč..

Všechno to, co přichází v podobě informací a vzkazů je vždy individuální a jedinečné a mým úkolem je pravdivě a úplně - vše, k čemu dostanu svolení, předat  k vám, aby mohlo dojít k odpovědím na otázky - k pochopení - k přijetí, aby posléze mohlo nastat uzdravování srdce, duše i celého života.

Někdy přicházejí i velmi silná varování a to ve chvíli, kdy máte možnost volby a vaši ochránci vám sdělují, že už není třeba trpět a vybírat si cestu plnou utrpení a bolesti, ale že je čas na změnu a na volbu pro štastnější život a novou cestu v podobě: ZASLOUŽÍM SI jen to nejlepší a právě jsem se ROZHODLA toto přimout.. 

Další vzkazy přicházejí přes andělské karty a andělské afirmace, které jsou vždy určeny přesně pro vaši další cestu uzdravování srdce i duše. Tyto afirmace si odnesete napsané domů, aby Vám pomohly při další cestě uzdravování a přeměny.

Když víme, s čím chceme dál pracovat, můžeme společně  ODBLOKOVÁVAT a UZDRAVOVAT vaše tělo i duši přes HARMONIZACI čaker KŘIŠTÁLY, ENERGETICKÉ masáže, vesmírné energie SHAMBALLA a ŠANGRILA A DUHOVOU ENERGII, ESENCE, AFIRMACE, MEDITACE, VYKRESLOVÁNÍ MANDAL a další metody, které povedou k tomu, aby se Váš život napnil POCHOPENÍM, PŘIJETÍM, UVOLNĚNÍM A NAKONEC ŠTĚSTÍM A VDĚČNOSTÍ za vše, co život dal i vzal..

Učím Vás, že vše jsou pouze informace a je na každém z vás, jak s nimi naloží a zda bude dál pokračovat v práci na sobě. Pokud opravdu chcete něco změnit, jsem tu pro vás a pomáhám vám po dobu, jak je třeba, postupně přes různé metody měnit váš  život k lepšímu.

I vy jste také vždy moje zrcadla a učitelé a proto pracuji na svém vývoji každý den společně s vámi...

Někdy je cesta rovná a jindy klikatá, ale když jí nejde člověk úplně sám A NACHÁZÍ V PRAVÝ ČAS OPORU, pak se vždy dá najít řešení a všechny životní zkoušky jdou lépe a snadněji zvládnout...

A proto jsem tu pro vás a moje práce se stala, díky Vám, mým posláním.

Jsem štastná z každého úsměvu ve vaší tváři, z každé jiskřičky naděje, kterou se nám podaří rozsvítit ve vašich očích i vaší duši..

S POKOROU PŘIJÍMÁM TOTO POSLÁNÍ, KDY PŘES  ANDĚLSKOU DUHOVOU TERAPII OTEVÍRÁM ZNOVU VAŠE SRDCE A MOHU POMÁHAT ROZSVĚCOVAT SVĚTLO NA VAŠÍ CESTĚ ŽIVOTEM A PO DOBU JAK JE TŘEBA, KRÁČET SPOLEČNĚ S VÁMI.....

 SARAH  ŠŤASTNÁ