AUTOMATICKÁ KRESBA a CHANELING průvodců duše, ANDĚLSKÉ KARTY 

(VÝKLAD, diagnostika, rozbor, čištění a léčení )

 

AUTOMATICKOU KRESBU POUŽÍVÁM PRO :

výklad a rozbor partnerských vztahů i všech ostatních mezilidských vztahů

vhledy do životních situací

diagnostika stavu čaker a těla, čištění  a léčení

odbloky příčin potíží a léčení skrze kresbu

diagnostiku a čištění negativních energií v obytných prostorech, kde žijete a pracujete

malování léčivých mandal a obrázků

CENÍK: zvolte si čas, cenu  i způsob poradenství, který vyhovuje vašim potřebám

  

     1 hod  ........... 600 KČ

 

PORADENSTVÍ  A KONZULTACE PO TELEFONU..... 1 HOD 600 KČ

( V DOHODNUTÝ ČAS VÁM ZAVOLÁM JÁ,VY ZAPLATÍTE na č. mého účtu POUZE CENU PORADENSTVÍ )

otaáka za 100 kč.....služba pro vás pro rychlé aktuální otázky- po zaslání otázky odpovím do dvou až tří pracovních dnů,platba 100kč je na účet,při tomto výkladu neprobíhá léčba vás ani situace-pouze inormace...

PORADENSTVÍ, ROZBOR A VÝKLAD:

PŘI VÝKLADU SE NAPOJUJI PŘES SRDEČNÍ ČAKRU NA VAŠI DUŠI DO ANDĚLSKÉ ENERGIE, KDE MI SKRZE CHANELING A KRESBU  VAŠI PRŮVODCI DUŠE SDĚLÍ PŘICHÁZEJÍCÍ INFORMACE A ODPOVĚDI Z VAŠÍ KNIHY OSUDU JEN PRO VÁS.

ZÁROVĚN PROBÍHÁ ČIŠTĚNÍ ČAKER,LÉČENÍ PŘÍČIN A PROSVĚTLENÍ VAŠÍ CESTY DUŠE TAK,ABY SE VÁŠ ŽIVOT DAL OPĚT DO POHYBU VPŘED A ROZSVÍTILO SE V NĚM BOŽSKÉ SVĚTLO...NAPOJENÍ NA VAŠE PRŮVODCE ZESÍLÍ A ZŮSTÁVÁ K VAŠÍ POTŘEBĚ I LÉČBĚ ZESÍLENO JEŠTĚ NĚJAKOU DOBU PO TERAPII..

TOUTO METODOU SE DÁ VSTOUPIT PŘÍMO DO JEDNOTLIVÝCH SITUACÍ A NAJÍT ODPOVĚDI I MOŽNOSTI, JAK SE ROZHODNOUT, ABY JSTE VE SVÉM ŽIVOTĚ MOHLI JÍT PO SPRÁVNÉ CESTĚ......

VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ SKRZE MNE PROCHÁZEJÍ A JEJICH ROZSAH VŽDY ZÁLEŽÍ NA TOM, KAM AŽ MI DOVOLÍ VAŠE DUŠE VSTOUPIT A CO DOVOLÍ OTEVŘÍT A PROČISTIT...

K DOPLNĚNÍ VHLEDŮ MOHU POUŽÍT I VÝKLAD ANDĚLSKÝCH KARET.

ČIŠTĚNÍ A LÉČENÍ:

KRESBOU JE MOŽNÉ ČISTIT A LÉČIT ČAKRY, AURU,TĚLO, SITUACE, VZTAHY, PROSTORY...MINULOST I PŘÍTOMNOST(BUDOUCNOST SI TVOŘÍME Z PROČIŠTĚNÉ PŘÍTOMNOSTI V TADY A TEĎ)

VŠECHNO CO V DANÝ MOMENT SPOLU ŘEŠÍME, LZE ZÁROVEŇ I ENERGETICKY PROČIŠTOVAT, ABY SE PŘÍPADNÁ NEGATIVNÍ ENERGIE, NEBO SITUACE CO NEJVÍCE ZHARMONIZOVALA.

SOUČASNĚ JE MOŽNÉ SKRZE ANDĚLSKÝ CHANELING DOHLEDAT PŘÍČINY POTÍŽÍ AŽ DO MINULÝCH ŽIVOTŮ - AŽ DO PRVOTNÍ PŘÍČINY NĚJAKÉHO VAŠEHO PROGRAMU ČI PROBLÉMU.

NÁSLEDNĚ SKRZE AUTOMATICKOU KRESBU A CHANELING V PODOBĚ ANDĚLSKÝCH AFIRMACÍ A RAD PŘÍMO PRO VÁS- JAK POSTUPOVAT, MŮŽE DOJÍT K ENERGETICKÉMU ČIŠTĚNÍ ČI LÉČENÍ.

DŮLEŽITÁ JE VŠAK VŽDY VAŠE ENERGETICKÁ SPOLUPRÁCE, UVĚDOMĚNÍ SI ZODPOVĚDNOSTI ZA SVŮJ ŽIVOT I SVOJE ROZHODNUTÍ A LÉČENÍ.

PORADENSTVÍ PRO RODIČE A DĚTI:

AUTOMATICKÁ KRESBA DIAGOSTICKÁ A TERPEUTICKÁ:

DIAGNOSTICKOU KRESBOU MŮŽEME NAJÍT A POSLÉZE HARMONIZOVAT PŘÍČINY POTÍŽÍ U DĚTÍ, BUĎ JEN SKRZE RODIČE A NEBO SPOLEČNĚ S DĚTMI.

TERAPEUTICKOU MŮŽEME POLÉČIT A ZHARMONIZOVAT PŘÍČINY TĚCHTO SITUACÍ ZA POMOCI VZÁJEMNÝCH DOKRESLOVACÍCH A VYKRESLOVACÍCH MANDAL A OBRÁZKŮ.

 

LÉČIVÉ OBRÁZKY DLE DATUMU NAROZENÍ PRO LÉČENÍ CESTY DUŠE na objednání - dle náročnosti a velikosti.... od 300 Kč do 1000 Kč

( cenu si domlouváme předem dle vašich požadavků)

 

 

DIAGNOSTIKA A ČIŠTĚNÍ PROSTORU:

KRESBU SPOLU S ANDĚLSKÝM CHANELINGEM POUŽÍVÁM K VYHLEDÁNÍ  A ODBLOKOVÁNÍ NEGATIVNÍCH ENERGIÍ A ZÓN VE VAŠICH PROSTORECH. SPOLU S  DALŠÍMI METODAMI A POMŮCKAMI LZE TENTO PROSTOR ZHARMONIZOVAT.

AUTOMATICKÁ - INTUITIVNÍ KRESBA JAKO SEBEPOZNÁVACÍ TECHNIKA, SDÍLENÍ PŘI SETKÁNÍCH VE SKUPINKÁCH, KURZY A SEMINÁŘE:

PŘI SKUPINOVÝCH SETKÁVÁNÍCH DÍKY AUTOMATICKÉ - INTUITIVNÍ KRESBĚ MŮŽEME POZNAT SAMY SEBE I SVOJI CESTU DUŠE A TAKÉ SE NA TÉTO CESTĚ POSUNOUT VPŘED.

SPOLEČNĚ MALUJEME PŘI MEDITACÍCH, MANDALOHRANNÍ A DALŠÍCH SETKÁNÍCH.(NENÍ TŘEBA UMĚT MALOVAT,INTUITIVNÍ KRESBU UMÍME OD NAROZENÍ-JEN JE TŘEBA SE NECHAT SPRÁVNĚ VÉZT)

NA SEMINÁŘE A KURZY VYPISUJI TERMÍNY, ALE MŮŽETE SI ZVOLIT I SVÉ VLASTNÍ TERMÍNY-POKUD JSTE ALESPOŇ 2-3 ZÁJEMCI.

PRO MIMO TŘEBÍČSKÉ, PŘIJEDU I DO VAŠEHO MĚSTA.

 LÉČIVÉ MANDALY A OBRÁZKY:

PRO HARMONIZACI A LÉČENÍ SITUACÍ VÁS MOHU VÉZT - JAKÝ OBRÁZEK SI MÁTE  NAMALOVAT A JAK S NÍM PRACOVAT NA CESTĚ UZDRAVENÍ,

NEBO VÁM MOHU TENTO LÉČIVÝ OBRÁZEK ČI MANDALU NAMALOVAT SKRZE SEBE A DOPLNIT O NAPROGRAMOVÁNÍ PRO LÉČENÍ TĚLA I DUŠE.